Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arogance moderátora/ů

Když nějaký znalostně průměrný karel ponižuje tazatele např. vyjádřením "zase jeden co stahuje ze slunečnice" je to v pořádku. Kdy jsem si dovolil na toto poukázat jsem ihned smazán. Je to tady mnohem horší než v poradně živě které jste původně chtěli konkurovat!

Nějaké reakce se moho zdát arogantní, ale většinou to pramení z neschopnosti tazatele se správně zeptat, nebo popsat problém. A také, pokud je tazateli sdělena rada (postup, řešení) a on ji nevezme v potaz (ptá se znovu na stejnou věc, reaguje hrubě). Chce to trpělivost na obou stranách :-).

Problém č.1 - tazatel si myslí, že ví vše
U počítače sedí každý den, tak jak by mohl nevědět. Z toho vznikají dotazy, jak nainstalovat RAID na AMD duran.
Důsledkem je to, že napíše nesmyslný dotaz a pak se rozčílí, když mu to někdo řekne => flame a vzájemné nadávání

Problém č.2 - tazatel neví, na co se má zeptat
Důsledkem je to, že následují doplňující dotazy. tazatel místo, aby odpověděl a upřesnil na co je tázán se chytne nějaké ostřejší reakce => flame a vzájemné nadávání

Myslím ale že karel fakt v původním vlákně šlápnul naprosto vedle. On tam dělá idiota z tazatele když nemůže stáhnout x64 javu. Přitom nakonec se zjistí, že stránky nabízí javu podle x64/x86 OS. Slušela by se od karla omluva.

Ale nenabízí. Nebo si myslíš, že mám nějaké kombinované 32/64bit Windows, když se mi zobrazí ke stažení všechny verze, dokonce i pro jiné OS? Stačí číst ta slova na monitoru a klikat.
Z každého PC jde z těch stránek stáhnout libovolněbitová verze pro libovolný OS.

Ne, nedostanu. Poté, co se proklikám přes odkazy na 64bit, hodí mě to zpátky na první stranu, kde je odkaz na Online verzi, Offline verzi a Information...
Já to nepotřebuju, navíc mám 32bit Ubuntu linux... ale v žádném prohlížeči ( Opera, Firefox, Chrome ) se mi odkaz na 64bit Javu neobjeví a evidentně nejsem sám :-)

Poradna není od slova anonym, nebo admin. Ta je od slova "poradit". Prostě sem přijď a poraď pěti, deseti lidem tak, aby díky tvé radě vyřešili svůj problém. Pak můžeš začít hodnotit ostatní.
Ale vlézt sem jako anonym a začít se rozkřikovat na ty, kteří pomohli vyřešit řádově stovky nebo tisíce problémů, je prostě nonsens.