Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webcam Genius GE 111

Prosím poradte .Koupil jsem webcameru Genius GE 111 .Funguje bezchybně pokud jsem přihlášen jako správce .Jestliže se přihlásím jako host , tak camera funguje ( přes Skype je OK ) ale nemohu natáčet video ani fotit .Hlási "could not run graph " a "create Bmp error " .Vyzkoušel jsem to na 2 PC a problém je u obou stejný .Díky za odpověd .

Přihlašuješ se tedy jako host, guest ?

Zkus se přihlásit jako běžný uživatel (ne administrátor, ne guest, ne uživatel s právy správce). Pod guestem nefunguje opravdu hodně věcí a není se čemu divit.

Víš jak zjistit jaká oprávnění má který účet? Pokud ne, napiš jaký máš operační systém, poradíme.

hoj, mám jiný problém, koupil jsem si ji, ale když ji ve skypu zapnu, tak se tomu druhému seká jak video, tak i zvuk. počítám, že to bude tím, že mám nízký upload a tak to nestíhá (popřípadě ten dotyčný nízký download).
video je v rozlišení 640x480. chtěl bych ho snížit na 320x200, to už by stíhat i mělo, jenže ho nikde nemůžu najít. v tom programu GE111 sice přehodit jde, ale uložit už ne a když to spustím znovu, je to zase 640x480. kde se to dá nastavit nevíte někdo?
pokud někdo tento problém měl (klidně i s jinou kamerou) dejte mi prosím vědět, nejépe přes mail Johnyrk@seznam.cz
za odpovědi děkuji

AHOJ JÁ JÁ JSEM SI JÍ KOUPIL TAKY:-D,ALE NEVÍM JESTLI NENI NĚJAKÁ ŠPATNÁ :x:PROTOŽE SE MI ZDÁ,ŽE JE TAM TAKOVEJ TROCHU ZAMLŽENEJ:beer: OBRAZ A TAKY JE TO HODNĚ ZPOMALENÝ:beer:.PROSÍM NAPIŠTE,JESTLI TO TAK JE VPOŘÁDKU,NEBO CO S NÍ JE.....;-):-/ DĚKUJU MOC (NEJLÉPE NA E:>:MA:!:L

5) Věnujte trochu pozornosti formátu textu. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky či čtyři různé smajlíky.
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
(rh) (rh)