Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webcam Genius GE 111

Prosím poradte .Koupil jsem webcameru Genius GE 111 .Funguje bezchybně pokud jsem přihlášen jako správce .Jestliže se přihlásím jako host , tak camera funguje ( přes Skype je OK ) ale nemohu natáčet video ani fotit .Hlási "could not run graph " a "create Bmp error " .Vyzkoušel jsem to na 2 PC a problém je u obou stejný .Díky za odpověd .

AHOJ JÁ JÁ JSEM SI JÍ KOUPIL TAKY:-D,ALE NEVÍM JESTLI NENI NĚJAKÁ ŠPATNÁ :x:PROTOŽE SE MI ZDÁ,ŽE JE TAM TAKOVEJ TROCHU ZAMLŽENEJ:beer: OBRAZ A TAKY JE TO HODNĚ ZPOMALENÝ:beer:.PROSÍM NAPIŠTE,JESTLI TO TAK JE VPOŘÁDKU,NEBO CO S NÍ JE.....;-):-/ DĚKUJU MOC (NEJLÉPE NA E:>:MA:!:L

5) Věnujte trochu pozornosti formátu textu. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky či čtyři různé smajlíky.
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
(rh) (rh)