Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poblázněný movie maker, aneb nejde vyrenderovat .wmv :(

Nějak se mi zbláznil WMM.. nedokáže vygenerovat video ve wmv... přehraje, sestříhá, dokonce i výsledné video mohu skouknout jako náhled, ale prostě ho nevytvori jako výsledné video... Vymlouvá se ... "údajně" mu chybí jedna ze tří věcí - místo na disku (je ho dost), přístupný cílový disk (je), přístupné zdrojové video (je).. takže tím to není...
Zkoušel jsem snad už vše.. přes instalaci desítek jiných kodeků, windows media kodeků, reinstalaci movie makeru....
pravděpodobně (zcela určitě) ale není chyba v WMM, sony vegas dělá to samé... hlásí, že nemůže renderovat .wmv :(

Raz som v ňom chcel narýchlo vymeniť zvuk vo videu. Nedokázal som nastaviť kopírovanie obrazu a výmenu zvuku. Silou mocou to chcelo odo mňa rekomprimovať obraz a aj to s mizerným bitovým tokom. Ten program nemá budúcnosť. Je to obyčajný šmejd ako aj jeho autor (myslím firmu). Nemôžeš robiť vo Virtual Dub? Poskytuje viac možností a navyše je zadarmo.

BTW, trochu som sa nechal uniesť, ale stojím si za tým, čo som napísal.

Nepomůže instalace Windows Media Encoderu, popř. zkusit video vytvořit přímo v něm?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?Fam ilyID=617633f5-c6c6-4c99-8a1f-c188f96ae940&DisplayL ang=cs

Mimochodem, tento druh chyb softwaru "miluju". Existuje od prvopočátků počítačové techniky. Něco by mělo fungovat, běžný postup zabere dejme tomu 10 minut času. Ale kvůli nějaké prkotině to někde vázne, člověk promrhá zbytečné hodiny (dny ;-)) ve snaze tomu přijít na kobylku, nakonec stejně přeinstaluje systém...