Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poblázněný movie maker, aneb nejde vyrenderovat .wmv :(

Nějak se mi zbláznil WMM.. nedokáže vygenerovat video ve wmv... přehraje, sestříhá, dokonce i výsledné video mohu skouknout jako náhled, ale prostě ho nevytvori jako výsledné video... Vymlouvá se ... "údajně" mu chybí jedna ze tří věcí - místo na disku (je ho dost), přístupný cílový disk (je), přístupné zdrojové video (je).. takže tím to není...
Zkoušel jsem snad už vše.. přes instalaci desítek jiných kodeků, windows media kodeků, reinstalaci movie makeru....
pravděpodobně (zcela určitě) ale není chyba v WMM, sony vegas dělá to samé... hlásí, že nemůže renderovat .wmv :(

Nepomůže instalace Windows Media Encoderu, popř. zkusit video vytvořit přímo v něm?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?Fam ilyID=617633f5-c6c6-4c99-8a1f-c188f96ae940&DisplayL ang=cs

Mimochodem, tento druh chyb softwaru "miluju". Existuje od prvopočátků počítačové techniky. Něco by mělo fungovat, běžný postup zabere dejme tomu 10 minut času. Ale kvůli nějaké prkotině to někde vázne, člověk promrhá zbytečné hodiny (dny ;-)) ve snaze tomu přijít na kobylku, nakonec stejně přeinstaluje systém...