Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kterou RAM a 8x AGP grafiku pro MSI K7N2

Zdravim.Já jsem na tohle blbej tak se zeptám.Chci si koupit novou paměť 512 nebo 1024 ,ale nevim jestly to do toho mého kompu ještě dostanu.Mám tohle:

MSI K7N2 Delta-L (MS-6570G)  (5 PCI, 1 AGP, 1 ACR, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
NVIDIA GeForce FX 5200  (128 MB)
Seagate ST380011A  (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
2x Kingmax MPXB62D-38KT3-FHA 256 MB DDR SDRAM
Leadtek WinFast TV2000 XP Expert (PAL)
Win XP Pro SP2

Já tomuhle fakt nerozumím ,tak se radši zeptám.A když jsem už u toho ,tak bych si chtěl koupit i novou grafickou kartu ,tak kdyby jste mi poradily nějakou šikovnou do AGP 8x ,tak bych byl moc vděčný.Děkuji

[mod]Zmena predmetu. Bylo: jakou paměť do tohodle PC (rh)[/mod]

[mod]To Maxi.C: Mozna jsem to jenom nepochopil :)), ale zda se mi ze mas chybu v podpisu. (rh)[/mod]

Omegy jsou vlastně Catalysty, ale upravené, někdy s backportovanými knihovnami, ale HLAVNĚ mají "starý dobrý" Control Panel..

(našel jsem jen německou verzi, sorry.. ;-))
[ati-panel3-thumb.gif]

edit: zrovna tam máš nastavení, které dělá "klon" obrazu z monitoru na TV
edit2: pro přehrávání filmů doporučuji zapnout režim "Divadlo" - pokud se přehrává film přes DirectShow, pak na monitoru jede v okně a na TV fullscreen (to je ta paráda karet ATI, nevím, jestli to už nVidia umí)