Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede pc

predelaval jsem ruzny jumpery na zakladni desce abych docili 5vbs coz jsem potreboval na zapinani pc klavesnici ale ted i kdyz jsem vse vratil jak bylo vubec nenabehne windows .. jen uvodni obraz v dosu s kterym nejde nic delat ... co s tim?

Pravděpodobně tam nemáte tzv. boxovaný chladič od Intelu, ale nějaký jiný, tišší. Takový deska neumí za vychladlého stavu systému monitorovat, protože se jeho otáčky pohybují příliš nízko. Toto monitorování je pak třeba vypnout a monitorovat případně softwarově v OS.