Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno antivir nelze spustit ani odinstalovat

Dobrý den, prosím vás o pomoc jak vyřešit tento problém.
Včera jsem kliknul na "okno" s hláškou na vyzkoušení Avast security a nastaly komplikace, ntb začal pak stávkovat, nereagoval na nic apod.
Pomohlo až pak přes NOUZOVÝ REŽIM , ale od té doby Avast nefunguje a nejde ani spustit ani odinstalovat,prosím jak jej nějakým zpusobem odinstalovat, nebo opravit, děkuji moc

Win7 64 bit

zkoušel jsem obnovu systéme od data někdy k 15.2.2012 a zad¨hlásilo mě to toto - (viz příloha)
ale dole v liště mám červený křížek u ikony Avastu,že systém není chráněn. A nejde antivir ani spustit a ni odinstalovat
Také ta Avast uninstal utilita nejde po stažení do pc spustit, také to hlásí nejakou chybovou hlášku (viz příloha 2)

p.s. a v tom REVO UNINSTAL zase mi vysjakuje hlaška (viz příloha3¨)

Nepíše to "nějakou" hlášku, ale naprosto konkrétní text.

Je zapnut samoochranný modul Avastu. Proto nemůže být operace dokončena. Abyste dokončili operaci, buď spusťte tento program v SAFE MODE ( nouzovém režimu= F8 po startu) nevo vypněte samoochranný režim Avastu přes NASTAVENÍ- ŘEŠENÍ POTÍŽÍ