Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač se nechtěl rozjet-zdroj nebo systém zlobí?

Zdravím
V poledne jsem zapl kompl,roztočily se větráky,zasvítila kontrolka disku a pak to zdechlo,několikrát jsem to ještě zkusil i přes reset a nic.
Oddělal jsem bočnici,abych tam viděl a zapl.Všechno se rozjelo,zdroj,větráky,chladič na procesoru,grafika,ale za 5 sekund to chcíplo.Odpojil jsem grafiku.Zas se všechno rozjelo a hned zdechlo.Dal jsem reset na desce-červenej čudlík,zatahal za kablíky a kompl se pak rozjel.Po resetu jsem se mrkl do Biosu,že vypnu integrovanou zvukovku a dám paměti na 1066MHz,ale vše zustalo předělaný jak má,ikdyž jsem dal reset,tak je mi to divný.
PC jsem pak třikrát resetl a už jede normálně.Včera jsem ho normálně vypl,nic jsem nestahoval,ani neměnil.Je mi záhadou proč se dnes nemohl nakopnout a hlavně,aby se to nestávalo dál.
Windows 7 Ultimate CZ 64bit,MSI P-45NEO-2,Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz,Cooler Master Hyper 212+,22Lcd,550w zdroj Fortron,4GB (kit 2x 2GB) 1066MHz,MSI 6870 Hawk,
Zdroj jsem chtěl vyhodit,když jsem koupil 6870,ale nechal jsem ho jak se bude chovat chovat a 7 měsícu dobrý.
V prohlížeči jsou nějaké zprávy o systému,nerozumím tomu,děkuji za rady.

Disk je v pořádku(obr.19)paměti vypadají taky(obr.20)Mám podezřeni,že to zpusobuje připojení kabelu k disku.On jakože malinko vyčuhuje z budky.Jak nasunu bočnici,tak ho namáčknu.Takže ho hned zkusím zkroutit nazačátku jakože do pravého uhlu a uvidím.Tři hodiny je kompl bez bočnice a vše v pořádku.Jestli je to tím,tak mě mrdne.

mě se ten smart moc nezdá mám stejný disk (akorát 500GB) a u mě to vypadá o dost lépe, co třeba hodnota Ultra DMA CRC Error Count 2064? to naznačuje chybnou komunukaci mezi řadičem a diskem - takže to vypadá fakt na ten kabel (ono ty sata kabely sou celkem náchylny na zohýbání, takže koupit nový, zapojit a ve skříni jen tak "pohodit").