Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uměl by někdo přepočítat velikost zobrazení dipleje?

Zdravím rádce a poradce,

netuší někdo, zda se dá vybrat nějaký 20" až 24"LCD displej s takovým rozlišením, aby se bez nutnosti cokoliv změnit v nastavení Windows zobrazení ve vertikálním směru jevilo zhruba stejně jako při nastavení 600x800 na 17"CRT displeji?
To znamená, aby se po výměně nemuselo měnit nastavení velikosti písma v IE, velikost ikon atd. Zkoušel jsem to nějak přepočítat, ale nedaří se....

jj, tohle je cesta, kterou mám dokonce vyzkoušenou. Ono obecně platí, že LCD TV se dají jako monitor provozovat v celkem libovolném rozlišení a není to ani zdaleka tak hrozné, jako když se provozuje v nenativním rozlišení monitor. Netuším proč, ale je to tak. Bohužel v daném případě to není akceptovatelné řešení, protože LCD TV po zapnutí naskočí do TV režimu a na PC vstup se musí (někdy dost složitě) přepínat.