Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak připojit k internetu PC přes wifi USB adaptér

Dobrý den,
jak připojit k internetu PC přes wifi USB adaptér, schéma zapojení jsem už kdysi tady řešil,
viz http://pc.poradna.net/q/view/527825-potrebuji-prip ojit-dve-pc-k-internetu#r527925,
ale ted potřebuji připojit jedno PC bez táhání kábliku.
Dá se napojit přímo, na Ovislink AirLive WLA-5000AP vzduchem nebo potřebuji ještě jeden Ovislink AirLive WLA-5000AP pro vysílání Wifi v objektu (doma)?
Každopádně nemám přístup do stávajícího Ovislink AirLive WLA-5000AP, neboť je majetkem poskytovatele.

Na stávající Ovislink se nepřipojíš, neb funguje jako Client (alespoň jsem tak pochopil z toho dřívějšího příspěvku).
Budeš muset sehnat AP (acess point), tedy nějakou krabičku s anténkou, kterou zapojíš do toho tvého switche.

Nicméně pokud je to možné, určitě je lepší ten PC připojit kabelem, než vzduchem.