Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi jednoduchý prohlížeč obrázků

Ahoj, potřebuji pro dědu (86 let) velmi jednoduchý prohlížeč obrázků, něco jako je ten integrovaný ve windows XP, avšak ne tak zabržděný. Prostě přiblížení/oddálení kolečkem myši a posun prostředním tlačítkem. Toť vše. Možná ještě dvě šipky dopředu a dozadu :) Různě jsem hledal, ale všechny co jsem našel jsou extrémně přeplácané (acdsee, irfan atp).

Proč tak zhurta? Ty budeš asi drsňák co ty filtre. Nebo snad víš o nějakém sw který je podobný jako "Program Prohlížeč obrázků a faxů" a přitom se dá svižně používat i na zoomování velkých fotek? Radši se jdi vyspinkat :-p