Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - počet paralelních TCP spojení není optimální

Prosímo radu. Při ladění PC se mě oběvila hláška,že mám nějaké problémy s internetem. Konkrétně že počet paralelních TCP spojení u Internet Exploreru není optimální. Kde bych to našel,a na jakou hodnotu bych to měl nastavit? PS: Mám připojení přes tel. linku. Děkuji za každou radu.
Změna předmětu, původně: Internet
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
(Kráťa) (Kráťa)

IE se pouziva hlavne jako nadstavba ruznych redakcnich systemu - podnikova sfera, statni sprava, ...
To, co umoznuje IE (myslim integraci, single site on prihlasovani a overovani v ramci Active Directory Forest apod.) zatim s jinym prohlizecem jednoduse neudelas.