Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnoveni dat na disku

Zdravim dneska jsem chtěl vyzkoušet jiný disk a když jsem vše vrátil tak na druhém disku D mi to píše že disk musí být naformátován.S diskem jsem nic nedělal ani nic neinstaloval mám tam docela důležítý data.Jde stím něco udělat?Mám win 7 64 bit.

Jak píše Brtník, je to docela nepřehledné, screenshot Spávy disků by to popsal lépe. Dobré by taky bylo upřesnění těch disků- C: D: je docela málo a označení se může změnit. Je li jeden disk např. Seagate a druhý WD, tak je to určitější..nebo se liší velikostí- praktické je, dát diskům jmenovku místo označení C: Místní disk mít označení třeba C:system, nebo C: win7 a datový mít označen D: data...