Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s VPS os. Debian

Zdravím vás tu všchny , chtěl bych se vás zeptat jestli by byl někdo ochoten mi pomoct s mojím serverem , dělal jsem na tom projekt , jenže jsem omylem nastavil atributy (chmod) na komplet složku etc a od té doby se nemohu připojit na server přez SSH , FTP mi porád jede jenže nevím jak to dát dokupy . Předem děkuji za ochotu při řešení mého problému

Chybu mas tu:

Mar  6 18:52:04 airtremosnice sshd[314]: error: Permissions 0777 for '/etc/ssh/ssh_host_dsa_key' are too open.
Mar  6 18:52:04 airtremosnice sshd[314]: error: It is recommended that your private key files are NOT accessible by others.
Mar  6 18:52:04 airtremosnice sshd[314]: error: This private key will be ignored.
Mar  6 18:52:04 airtremosnice sshd[314]: error: bad permissions: ignore key: /etc/ssh/ssh_host_dsa_key
Mar  6 18:52:04 airtremosnice sshd[314]: error: Could not load host key: /etc/ssh/ssh_host_dsa_key

Takze vlez tam cez to ftp a zmen atributy tohoto suboru na 600.

jeste bych mel jednu otazku , ohledne souboru bootmisc.sh ve složce /etc/init.d/ , četl jsem že do něho na poslední řádek se píšou cesty a příkaz k tomu aby se ten určitý program spustil hned při Bootu nebo restartu , jenže když já tam nakonec napíšu co to má udělat tak když dám restart tak se to nesputí přesně tam nakonec píšu

cd příklad
./příklad.sh