Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tiskárna opakuje tisk poslední úlohy

Prosím o radu k tiskárně HP LaserJet 1020. Zůstává v paměti poslední tisková úloha a proto se po zapnutí ihned automaticky tiskne znova tato úloha, která přitom již byla provedena. Dělá to ale pouze po úplném vypnutí PC a tiskárny. Když potom třeba následující den zapnu PC a tiskárnu, tak po naběhnutí PC se zcela automaticky vytiskne úloha, kterou jsem již vytiskl předchozí den jako poslední úlohu. Poradí někdo ? Diky

Tohle jsem už samozřejmě kontroloval a ve frontě není žádná tisková úloha a položka "zrušit tisk všech dokumentů" je tedy šedá. Ještě pro upřesnění problému, já za daný den tisknu x různých tiskových úloh a potom když skončím, tak vypnu PC a tiskárnu. Když potom následující den zapnu PC a tiskárnu, tak po naběhnutí systému se automaticky vytiskne poslední tisková úloha z předešlého dne (která ale samozřejmě ten předešlý den byla již vytisknuta a ve frontě tedy žádná úloha není). Záhada

Tak to potom vyzera na problem s print spoolerom. Takze bud si pozries event viewer na svojom staletajnom OS alebo spustis pri kazdom vypinani PC tento skript.
V notepade si uloze tento kod:

net stop spooler
del %systemroot%\system32\spool\printers\*.shd
del %systemroot%\system32\spool\printers\*.spl
net start spooler

Dokument uloz ako printerdelete.cmd a spustaj ho pri kazdom vypnuti pc.

a ještě jedna zajímavost. Teď jsem vyzkoušel PC a tiskárnu vypnout a potom znovu zapnout. Vše OK. Takže se to děje pouze v případě, že po vypnutí PC ho zapnu až následující den. Tak to už mi fakt hlava nebere. HELP PLEASE :-(

tak ještě další postřeh. Chová se to fakt zvláštně. Nemá to nic společnýho s časem (tedy s následujícím dnem) a dokonce to ani není vždy ten poslední tisk. Dal jsem tisk 7 tiskových úloh a když se všechny vytiskly, tak jsem vyp/zap PC a vytiskla se jedna úloha, ale nebyla to ta poslední, ale druhá v pořadí. Ještě předtím, než jsem po zapnutí PC zapnul tiskárnu, tak jsem kouknul do nastavení tisku a zjistil jsem, že tam visí jedna tisková úloha s info, že byla odeslána na tiskárnu.