Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký firewall?

Potřebovalbych nějaký firewal. Mám Kerio, ale štvou mě ty nikdy nekončící hlášky s červeným pruhem - nebo jdo vypnout? Může být i placený. Neškodilo by kdyby byl v češtině, moje angličtina není zrovna bůchví jaká. Nevíte něco náhodou co připravuje Eset v NOD32? Prý tam má být integrován i firewal. Díky.

Osobně doporučuji jednoznačně Sygate personal firewall. Je zdarma a umí vše. Řekl bych, že si tam najde své jak profík tak amatér. Má inuitivní ovládání a logické postupy. Zabírá snad nejméně systém paměti tudíž neovlivňuje rychlost. Jediný problém je, že ho koupil neschopný gigant jménem "Norton (Norton antivirus atd.)" a přivodil mu pád. Ovšem poslední verze jede jak hodinky a zatím není potřeba vůbez nic aktualizovat a delší dobu nebude. Moje volba je jednoznačně Sygate.

***** nortonovský. Taky používám Sygate, a i když už se nevyvíjí, bez problému už léta. A hlavně, jak už tu někdo psal, neni potřeba ho jakkoliv nastavovat, stačí spustit aplikace, který budou přistupovat na Net a povolit je, toť vše, a pak je odsouhlasit po aktualizaci.

*****, proč to ti kriplové nortonový nedali jako open-source. *****.

[mod]Není třeba hned používat silné výrazy (Fuente)[/mod]

čus klucí přišel jsem na to jak obejít administrátora ve windows xp... Je to jednoduchý stačí jen pustit počítač přez nouzový režim a potom se přihlásíte na administrátora automaticky :-D pak stačí jen založit novej účet do windowsů a nastavit se jako administrátor ;-) Pokud budete potřebovat ještě něco obejít pište na email čus maniaczk@seznam.cz