Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení dvou modemů

zdravím,

mám router zyxel P-660HW-T3 v2 a internet od O2 a u tohodle routeru nejde odmontovat antena mužu k tomuhle routeru připojit ASUS DSL-N13 pujde na obou net? ja bych ten asus připojil napřimo ale podle mě to nejde, v zyxelu je dsl ( velikostně menší konektor ) a u asusu je wlan a tam je normalní lanko, takže musí jet oba je to tak?

Problém je, že lidé každé krabičce říkají modem....nebo modemu říkají router...nebo AP říkají router...nebo mají switch a říkají tomu... Nebo mají prostě nějakou "krabičku" ...a každýmu drátovýmu připojení říkají "kabelové"
Tys to udělal opačně- místo příkladu zařízení bez RJ11 jsi použil konkrétní zařízení, které ho má...( myslím ten ASUS v původní otázce)

orientovat se podle toho, jestli je WAN řešeno pomocí RJ11 nebo RJ45 je nesmysl. Některá DSL zařízení používají i pro vstup komutované linky konektor RJ45. Vždy je třeba se podívat na technické specifikace.