Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Delphi - uložení do souboru

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jde v Delphi uložit pole číslic, které mám v editu nějak uložit do souboru, vím že třeba z listboxu to jde, ale to se mi nějak nedaří to tam nahrát a proto se ptám zda to nejde z editu, děkuji za odpověď.

Asi nejak takto:

procedure SaveArray(var A: MyArray);
var
  S: TFileStream;
begin
  S := TFileStream.Create('cisla.dat', fmCreate);
  try
    S.Write(A, SizeOf(A));
  finally
    S.Free;
  end;

procedure LoadArray(var A: MyArray);
var
  S: TFileStream;
begin
  S := TFileStream.Create('cisla.dat', fmOpenRead);
  try
    S.Read(A, SizeOf(A));
  finally
    S.Free;
  end;