Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepsané soubory

Ahoj neznáte někdo program který by se dal stáhnout z internetu a aby fungoval k opravení přepsaných souborů we Windows XP?Pls napiště mi kdyžtak jméno toho programu
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Myslím si (na rozdíl od Karla), že tady nepomůže ani svěcená... On je totiž rozdíl mezi smazaným souborem - ten obnovit často jde - a přepsaným souborem, kdy nový obsah nahradil starý. Myslím, že v tom případě se přepisuje na původním umístění a potom ... ani ta svěcená.