Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntldr missing strikes again

na jednom pc ktore som robil ja sa periodicky objavuje tato chyba. vzdy ju odstranim ale po 2-4 tyzdnoch mi ty nestastnici volaju ze to tam maju znova. reinstal nechcem robit. co moze sposobovat tuto periodicitu? chybu odstranujem prekopirovanim ntldr z instalacneho cd. system xp sp1 en

system je ntfs a zasah uzivatela moc neverim pretoze je dost neznaly. podozrenie na virus sa nepotvrdilo pretoze som tam ziaden nenasiel a navyse silne pochybujem zeby nejaky virus nicil ntldr.
ms pise o fragmentacii mft root foldra a prilis velkym poctom suborov v tomto adresari co sa mi zda ale divne lebo poznam kopec inych xp ktora musia byt podla mna ovela viac "zasrate" mnozstvom suborov v root foldri.
ms odporuca pouzitie bcupdate2 utility ale pride mi to cele take divne kedze doteraz som sa s opakovanim tejto chyby nestretol u inych pc.
pc ma jeden rok silne pochybujem ze nepozna biglba (disk je tusim 120GB) ale teoreticky by sa to dalo tymto vysvetlit este to pre istotu overim.