Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávací doba na cylindr - RAID 0

Zdravim, mam takovy problem, mám diskove pole RAID 0 a mam disk rychlí 3600 ot/min se 4ma hlavičkama, potřeboval bych nějak zjistit dobu nahráváni na 1 cylindr. Nějak jsem nikdo nemohl najit nějaky vzorec bo nějaky voditko jak se k tomu dopracovat. Děkuji za všechny odpovědi

Máme dvě plotny o rychlosti 3600 RPM a čtyři hlavičky,víc info nemáme.Otázka zní,jak dlouho trvá nahrání jednoho cylindru a který čas je větší,jestli tento,nebo acces time.Mimochodem,je to domácí úkol.