Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Životnost Li-Ion baterie

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jaká je cca životnost Li-Polymer bateríí např. konkrétně u Acer Iconia tabu A500? Mám tím namysli kdy se začne snižovat výdrž baterie po kolika dobitích a jak razantě? Díky moc za odpověďi...

btw. a kalibracia je len na to aby to presne ukazovalo zostavajucu kapacitu (t.j. zbytocna vec), a kontroller v baterke sa o seba a tieto veci stara sam, nemusis sa o to starat. Za prve baterka je kalibrovana od vyrobcu a za druhe neplati ze uplne vybitie = kalibracia. Niektory kontroller si pri tom moze upravit udaje iny kontroller sa moze pri vypoctoch zostavajucej kapacity zaobist aj bez uplneho vybijania, a treti kontroller nemusi robit kalibraciu vobec ani pri uplnom vybiti (tychto bude tipujem vacsina, ale to je len tip, netusim jak slusne su dnes kontrolelry v baterkach)