Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook Express 6 a zahadne ztracena vsechna posta :(

Zdravim, byl bych velmi zauzlovan resiteli meho akutniho problemu :)
Pouzivam delsi dobu jako mailklienta Outlook Express 6. (duvody tohoto hazardniho jednani bych nerozebiral :) )
Dnes ho pustim a misto cca 6000 mailu a hromady slozek se na me tvari standardni struktura, jedna moje slozka a pak slozka "Search folders". Kouknu do adresare, kde si OE uklada postu a vidim vsechny svoje .dbx archivy tak, jak jsem je vcera zanechal, k nim vsak pribyly Dorucena posta (1).dbx a Posta k odeslani (1).dbx ... Kdyz je smazu (tj. necham puvodni soubory tak, jak jsem je vzdy pouzival), pri spusteni OE se vytvori znova. Import taktez nefunguje, a to ani do jineho klienta. Idealne bych potreboval neco, co by ty archivy zkontrolovalo a pripadne primo opravilo, tj. nerad bych extrahoval tech 6000 mailu po jednom, uz jen proto, ze nevim, jak je pak nacpat do novych slozek :)
Uz jsem zkousel SW typu Advanced Outlook Express Recovery, ale ten nejenze obnovi jen asi tri slozky a zbytek Failed, ale navic to taha mail po mailu .. Pokud ma nekdo nejaky napad, byl bych opravdu velmi zavazan :)
Diky, admix

Zkusim a kdyztak mrknu po 'plne verzi', diky za tip
EDIT: Takze jsem zkusil to demo a to otevre pouze dva .dbx archivy, zbytek je zjevne nenavratne poskozen :(
EDIT2: Pri pokusu o ulozeni jakekoliv zpravy se ulozi dva bajty do .eml .. takze panove, diky za snahu, ale s maily se definitivne loucim :(

No jeste bych to nemazal... Dival ses do tech .dbx souboru, co v nich je? (treba pres F3 v totalcommanderu)
Aspon bys videl, jestli to tam vubec v nejake podobe je, nebo jestli je to opravdu treba premazane nulami. Jestli to tam jeste je, tak by se to s trochou snahy odtamtud dostat mohlo... dyt ty soubory nejsou nejak zvlast rafinovane.