Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s hranim vice pisnicek ve winampu

Dobry den, resim takovy zdanlive banalni problem. Nainstaloval sem si novou verzi winampu(nevim presny typ) a kdyz dam hrat prvni song z playlistu tak druhy sam od sebe nezacne hrat. U starsich verzi to hralo vzdy samo. Nevim kde je problem. Dekuji za radu.

winamp ma aj nastavenia (pravy klik na vrchnu listu a tam si to najdi apod) a v nastaveniach niekde v sekcii playlist je na to nastavenie (manual playlist advance), odskrtni.

P.S. over si manualne kliknutim na ten druhy song ze ci vobec na disku existuje ten subor na mieste na ktore ukazuje ten playlist (ci bude ten druhy song hrat ked na neho 2x kliknes)