Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reatogo (beta) pro vytvoření Live CD WinXP

Ahoj lidičky,

tak Siegfried vydal novou verzi balíčku Reatogo, info na http://www.911cd.net/forums//index.php?showtopic=17 677, je tam i link na stažení, nestahujte z ofic. stránek reatogo.de, protože tam tahle beta není.

Kdo neví o co jde: Reatogo je balíček založenej na BartPE (pebuilder), pomocí kterýho se vytvoří live CD založený na WinXP, plně podporuje národní prostředí (cz, sk, ...). Hodí se pro záchranu dat a/nebo opravu PC s WinXP, ale třeba i jako live CD obecně (OpenOffice.org, Nero, internet atd). Jo a existujou i stránky v češtině, hádejte který to jsou :-)

Pavel

OK, odpovím, ale na oplátku bych potřeboval vědět, jak zaktivovat podporu pro AutoIt 3 v PSPadu, prošel jsem nápovědu i nabídky a nikde nic. Soubory ini a def jsou tam kde mají být...

Takže: vše začalo jako reakce na MS WinPE, Bart L. naprogramoval PEBuilder, pomocí kterýho se vytvoří Live CD, tzv. BartPE. Jako shell má spec. aplikaci Nu2Menu. BartPE se dá rozšířit pomocí tzv. pluginů, jedním z nic je plugin XPE, kterej do BartPE přináší vizuální vzhled (GUI) normálních WinXP, jako shell je normální explorer.exe. Reatogo je komplexní balík, zahrnující BartPE (program PEBuilder) a plugin XPE plus další vylepšení.

Zatímco teda nLite slouží k osekání instalačního CD WinXP a integraci SP a hotfixů, pomocí Reatogo se vytvoří Live CD (tj. ne instalační), který se nejčastěji používá jako záchranný CD v případě havárie OS na PC.

Předchozí verze Reatogo vypadaly jinak (Reatogo-25-6a a Reatogo-235), nová verze je dost odlišná, základ je ale stejnej.

Craft napsal výbornýho průvodce pro Reatogo, včetně kompletního popisu prostředí: http://www.craftcom.net/16_bart_rxpe/bartpexpe_mega pack.htm

Protože se Reatogo dost vyvíjí, snažíme se reagovat, ale ne vždy to jde tak rychle. Oficiální stránky jsou www.reatogo.de, po stažení balíku je k dispozici kompletní česká a slovenská nápověda (práce Craftcom týmu).

Stačí to takhle nebo mám napsat víc info?

Pavel