Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťové připojení

Budu přeinstalovávat OS win7 Home Premium na win7 Profesional. Internet mám zapojený pomocí kabelu z modemu do PC. Až přeinstaluju windous, budu muset něco v počítači nastavovat abych se dostal na internet nebo mě to připojí automaticky?
Děkuji za odpověď
(nebo musím něco zálohovat...???)

Opiš, nebo udělej screenshot nastavení: http://www.dozimont.cz/index.php/rady-a-navody/82- nastaveni-pripojeni-k-siti-windows-7.html
Existuje i nějaká migrace profilu a záloha nastavení WiFi..akorát tou migrací bys možná přenesl i to, co máš v těch Win blbě...
Otázku legálnosti neřeším- výčitky svědomí budou trápit tebe, ne mě
Nevím, jestli je něco podobného i pro drátovou síť http://extrawindows.cnews.cz/zaloha-obnoveni-nasta veni-bezdratove-site-ve-windows-7 já windows nemám

budu muset něco v počítači nastavovat abych se dostal na internet nebo mě to připojí automaticky?

si ulož opis nastavení na flashku. jestli ti to uvede že používáš dhcp, nemusíš nastavovat nic, lhostejno jakých windows se zmocníš.
win+r - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah poznámkového bloku ulož na flashku, když ten soubor ip.txt nenajdeš a nepřekopíruješ přímo. při defaultním skrývání přípon je nalezení vyloučeno.