Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladic na procesor Intel 775

Zdravím, prosím poradte mi kvalitný a tichý chladič na procesor Intel 775. Moja predstava je aby chladič fúkal vzduch von z PC, tiež by bolo dobre ak by ventilátor na chladič nebol pridrôtovaný, ale pripevnený gumovými nožkami. Značka Arctic Cooling sa mi moc nepozdáva. Ďakujem za typ.

Ďakujem Ti MM.. že si sa namáhal a pozrel to. Chladič je prekvapivo kvalintý. Zdalo sa mi, že nijako rezonuje tá moja krabica od sardiniek tak mi to nedalo a vymenil som ventilátor na tom chladiči a zrazu ticho a bez rezonácii. Nechcem urážať XIGMATEK, ale zrejme ten ventilátor od nich je nevyvážený a rezonuje. Dal som tam EXACTGAME ExactCool 120 (120x120x25mm 9,8dbA) a je pokoj a ticho a chladí to. V biose som nastavil nech to reguluje Voltami.V Win som to doladil EasyTune5 Pro. Viem, že ten ventilátor je čínsky a nieje PWM, ale nehučí a nerezonuje. Ďakujem všetkým.

Včera som vymenil na doske Gigabyte GA-8I955X Pro bios z F07 za F10, procesor mi ukazuje v kľude 38-40 stupňov. Pri 100% záťaži neprekročil 50 stupňov. Chladič XIGMATEK Gaia SD1283 Heatpipe, ventilátor sa pohybuje od 700 do 1000 otáčok. Ďakujem za typ na XIGMATEK Gaia.