Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení sms z chytrého telefonu

Zdravím, doslechl jsem se, že je z chytrého telefonu možno si stáhnout i smazané smsky. Prý se stačí napojit k PC stáhnout nějaká data a dát to někomu, kdo si s tím rozumí a ten to je pak schpný dešifrovat. Co je na tom pravdy? Dá se případně proti tomu bránit? Děkuju za informace

Nesmíš moc koukat na americké filmy. Jsi-li paranoidní, změň zamykací kód telefonu z výchozího a zamykej ho. Čistící programy (něco jako CCleaner) pro mobily možná existuje, ale zřejmě jsi se neobtěžoval hledat. Třeba podle toho, jaký máš v telefonu OS.
Odhlížím nyní od toho, zda by někomu stálo za to složitě dolovat smazané SMS z telefonu.

Proč se nezeptáš normálně?
Varianta 1 Dopisuji si s milenkou a mám strach, že když spím, nebo jsem ve vaně mi žena projíždí telefon.
Pak by byla odpověď - SMS vymaž, a pak klikni na Vyprázdnit složku odstraněné.
Varianta 2 Manželka mi zanáší a navíc si ještě dopisuje. Když spí, nebo se koupe, chtěl bych jí vzít telefon, připojit ho k počítači, stáhnout nějaká data a ta pak dát někomu k jejich obnově, abych se masochisticky dověděl, co si s milencem dopisuje.
Mám telefon ..... s operačním systémem.... a rád bych to udělal sám, protože nemám známého který by to udělal, ale nevím jak.;-)
Pokud má chytrý telefon a správy jenom maže, podívej se do Nabídky Doručené -k odeslání - koncepty - odeslané- Odstraněné

Protože tu myslím nemusím psát o osobním životě. :) Jedná se opravdu navíc o kolegyni, já ani žena chytrý tel nemáme a nechceme, proto s ním neumím a proto se ptám jak s tím zacházet, její muž je žárlivý a dělá ji v tomto směru problémy, ona navíc ví , že on má kamarády přes počítače, tak se ptá jak se bránitaby si mohla v klidu psát a volat s kým potřebuje a neměla scénu vždy když se jedná o nějakého chlapa. Děkuji

stiahnuť sa dajú,ale velmi záleží od konkrétneho telefonu,z niektorých to ide aj tak,že sa smsky dajú prečítať v pc ako normálny text,u niektorých síce idú stiahnuť,ale mimo konkrétneho mobilu zostanú správy zašifrované a nečitatelné-rozlúšti ich nanajvýš Horácio Kejn z SíEsAj Majemi a u zbytku mobilov to nejde vôbec....