Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení sms z chytrého telefonu

Zdravím, doslechl jsem se, že je z chytrého telefonu možno si stáhnout i smazané smsky. Prý se stačí napojit k PC stáhnout nějaká data a dát to někomu, kdo si s tím rozumí a ten to je pak schpný dešifrovat. Co je na tom pravdy? Dá se případně proti tomu bránit? Děkuju za informace

Nesmíš moc koukat na americké filmy. Jsi-li paranoidní, změň zamykací kód telefonu z výchozího a zamykej ho. Čistící programy (něco jako CCleaner) pro mobily možná existuje, ale zřejmě jsi se neobtěžoval hledat. Třeba podle toho, jaký máš v telefonu OS.
Odhlížím nyní od toho, zda by někomu stálo za to složitě dolovat smazané SMS z telefonu.