Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládání vzdáleného telefonu s Androidem přes počítač

Ve Windows Mobile to děláme takto:
Spojíme se přes Team Viewer, v telefonu má aplikaci MyMobile, přes kterou jde ovládat telefon připojený k počítači normálně myší. Takže jej připojí a já do něj mohu na 100 km.
Existuje něco takového pro Android a dotykový telefon? Ten druhý tester (testerka - testujeme program) je BFU a neumí si tam ani pustit gmail...
Já sám také Android nikdy neměl a za týden to ještě nemám prozkoumané, jak bych chtěl.

Uff, článek ode mě. :) No bez rootu to standardně nejde. Jde to oklikou, že si svoje PC a telefon propojíš přes USB a pomocí programu Myphoneexplorer se dá telefon ovládat. K tomu PC by ses pak připojil přes vzdálenou plochu.

S rootem není problém a to už dnes taky není tabu. http://www.svetandroida.cz/unlock-root-root-stovek -typu-zarizeni-s-androidem-snadno-a-rychle-201203

Hmmm

Pokud si přejete připojit přes USB kabel...

- Po zapojení zvolte v telefonu 'Pouze nabíjení'
- Ověřte si, že máte zapnuto rozhraní 'USB-Debugging'
- Ověřte si, že máte nainstalovány ovladače rozhraní pro Váš telefon (ADB-Drivers)

Ani nevím, co to ty ADB ovladače jsou, kde je vzít a kde mají být.