Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živé kamery

Ahoj, potřeboval bych poradit s kamerovým systémem sledovaným přes net. Jedná se o měnící jpg obrázky z živého kamerového systému. Z ničeho nic mi přestali kamery zobrazovat obraz. Místo obrazu mám kostičky jako na obrázku. Kamery asi jednou na mém PC, ale přes obraz jsou kostičky, které si mění. Nevíte čím to může být? Grafickou kartu mám v pořádku. Mám Windows 7 - 64 bit. Tento problém mám na 2 PC ze 3. Na jednom PC mi tedy kamery fungují. Díky moc za rady.

Ahoj, mám stejný problém a ne a ne na to přijít. Na 100% vím, že po nainstalování systému a všech ovladačů obraz z kamer fungoval. Po nějaké době to přestalo, ale myslel jsem si, že je to problém na straně kamery. Nicméně když jsem zjistil, že tento problém je i u jiných kamer, začal jsem pátrat po problému.
Mám Win 7 - 64 bit, CPU - AMD A6-3400M, VGA - AMD Radeon HD 7450M a AMD Radeon (TM) HD 6520G.
Přišel jsi již na něco, co vede k ůspěchu? Dík