Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externe hodiny (GURU CLOCK)

K zakladnej doske ABIT KV8 PRO-3rd eye mam prave "tretie oko" teda display kde ma zobrazovat teplotu a ine vychytavky, mam aj nainstalovany software ale ked spustim aplikaciu k Hodinam nic sa nestane a tak isto sa nic nedeje ked stlacam tlacitka na hodinach. Na displayi je stale len Room Temp teda teplota v bedni a nic ine. Co s tym? Pisal som aj do ABITU ale zatial neodpisali.

Na podobných deskách bývají zase úplně jiný headery. Někdy jsou značený LCD1, jindy GURU1. Prase aby se v tom vyznalo! Co já se natrápil s headerem na PS2 myš na staré desce. To nemluvím o USB !Zrovna tak zapojení vypínače, resetu atd. na desku. Sice pěkně barevně odlišené, ale popisky na kablících jiné, než na desce.Na mém současném PC mám nakonec zapínání na tl. Reset a už se mi to nechce předělávat :-). Čouhá nad úroveň, takže se obejdu bez sponky.