Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nevidí D-Link DWA 125 Wireless USB

Zdravím vás. Mám stařičký notebook HP Compaq nx9005 a při používání internetu nechci tahat po domě kabel. Tak jsem si sehnal USB anténu D-Link DWA 125.
Na pořítači mám nainstalovaný Windows XP SP3, ten však mou anténu při instalaci nevidí. Ovladače jsem si stáhl správné.
Je pravda, že ntb nemá v základu USB2, což D-Link vyžaduje, ale i tak to připojuji přes PCMCIA dokoupenou USB kartu (každopádně čínská, ale ostatní USB periférie mi to hlásí a zobrazuje). Při zapojení D-Linku mi to udělán jen 3x zvuk odpojení z USB. A při instalaci se stále ptá, jestli ho mám zapojený, tak zkouším vypojovat a zapojovat.
Dokážete poradit takovýmu amatérovi?
Díky moc

1. Pre tu pcmcia kartu si nainstaloval ovladace? Boli dodane na CD alebo jake/odkial si instaloval?
2. je na tom dlinku nejake svetielko? Svieti? Lebo je mozne ze ten dlink moc zere a ta pcmcia karta ma moc slabo nastavene obmedzenie a vypne to.
3. V spravci zariadeni je ten dlink uvedeny? Niekde pod USB kontrollermi?
4. Skus ten dlink aj v normalnych USB portoch notebooku (ak nejake ma). Nejaka zmena?
5. Skus ten Dlink v inom PC. On moze byt aj vadny.
6. Tie ovladace k dlinku boli k nemu pribalene alebo si ich niekde "nasiel" na internete?

PCMCIA driver jsem neinstaloval, na tenhle typ jsem nic nenašel. Koupil jsem ho v bazaru bez jakéhokoli CD.
D-link diodu má, ta vůbec nesvítí. Ještě podotknu, že jsem na tomto pc dřív měl windows xp sp2 a d-link se nainstalovat podařilo. Ve správci zař. vůbec D-link není. Jen vykřičníck u 11n Adapter, ale ani přesně na ten nedokážu ovladač najít.
Ovladače D-linku jsem stahoval, přesně na tento typ a pro tento Windows.
Ostatní usb porty jsou jen USB 1. Po zapojení sice nebliká dioda, ale aspoň to pozná, že jsem něco připojil. Píše to Unknow USB Device

V prvom rade treba najst ovladac pre ten pcmcia USB controller, nieco na nom je urcite napisane.
V druhom rade je otazne ci mas presne spravny ovladac pre ten dlink. To "DWA 125" je na nom napisane alebo to vypisal Windows (co zvycajne je uplne blbo)?

P.S. a skus nainstalovat ten dlink ovladac ked mas strceny ten dlink v nativnom USB toho notebooku. Nevadi ze je to len USB1.1, ide len o to ci je ten dlink ovladac spravny. Pripadne uz som to pisal treba to skusit aj na inom PC s nativnymi USB2.0 portami.
P.S.2. jaky mas windows?

A spravne ovladace su na strankach vyrobcu
http://www.dlink.cz/cs/Satellite?c=TechSupport_C&c hildpagename=DLinkEurope-CZ%2FDLTechProduct&cid=11 97381915698&p=1197318957408&packedargs=category%3D TechSupportSearch%26locale%3D1195806934967%26term% 3DDWA-125&pagename=DLinkEurope-CZ%2FDLWrapper
zrejme si tahal nejake blbe ptz u vyrobcu neni ziadna verzia "pre tvoje windows" ani pre ine windows :) Ktoru verziu si tahal? Jake mas Windows?
P.S. skus ten posledny (vrchny) verzia "1.31S24"