Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nainstalovat aplikace do telefonu

Mám dotaz ohledně vymyzání paměti, nebo něco na ten způsob. Mám podezření, že mě jedna aplikace zůstala při instalaci viset na půl cesty a nedovolí ji to teď nainstalovat. Nějak jsem zdrbnul její instalaci, tak jsem jí odinstaloval a znovu chtěl nainstalovat a už to začalo psát, že mám málo místa. Místa je ale dost 40MB ve founu a na SD ext2 120 MB. Moc se v tom nevyznám, ale budu vděčný za každou pomoc.

Pokus se uvolnit paměť tak, že přejdeš do nastavení , Aplikace, Správa aplikací a tam vezmi od A jednu po druhé a pokud je možnost tak je přesuň na kartu. Když to nepujde, tak odinstaluji nějaké velké aplikace, Mapy. přehrávače a cokoli free, pak to zase nainstaluješ. Po uvolnění paměti zkus instalaci přeinstalovat nebo odstranit. Nepomůže li to, pak budeš muset dát telefon do továrního nastavení, ale napřed si zálohuj co potřebuješ.

Takto se to dělá u Desire

Provedení hardwarového obnovení původního nastavení prostřednictvím nabídky
Nejpohodlnější způsobe hardwarového obnovení původního nastavení je pomocí nabídky
nastavení telefonu.
Stiskněte tlačítka PLOCHA > MENU a potom klepněte na položku Nastavení .
Přejděte na obrazovce dolů a klepněte na položku Soukromí > Obnovení továrních dat.
Na obrazovce Obnovení továrních dat klepněte na položku Resetovat telefon, pak na
Vymazat vše.
Obnovení továrních dat pomocí tlačítek telefonu
Pokud nemůžete zapnout telefon nebo zpřístupnit nabídku nastavení telefonu, můžete přesto
provést obnovení pomocí tlačítek na telefonu.
Když je telefon vypnutý, stiskněte a podržte tlačítka SNÍŽIT HLASITOST a potom krátce
stiskněte tlačítko POWER.
Vyčkejte na zobrazení obrazovky se 3 snímky Android, pak uvolněte tlačítko SNÍŽIT
HLASITOST.
Stiskněte tlačítko SNÍŽIT HLASITOST a zvolte možnost VYMAZAT ÚLOŽIŠTĚ, pak
stiskněte tlačítko POWER.
Po zobrazení výzvy k potvrzení stiskněte tlačítko ZVÝŠIT HLASITOST.

Tablet Samsung
vyberte Nastavení → Soukromí → Obnovit tovární data → Resetovat telefon
→ Vymazat vše.

Nazdárek, tak Všem děkuji za reakce. Nakonec jsem to tam dostal. Hechal jsem v TC vyhledat všechny záznami s Locus Pro a ty jsem odmazal a nebo editoval. Nechtělo se mě jít do továrního nastavení, pak je stím hrozná drbačka. Nemám tam aplikací hodně, ale mám je už nastavený a vyladěný k obrazu svému, tak jsem hledal asi zbytečně složitý, ale funkční způsob. Tak ještě jednou díky za rady a téma uzavírám.:-D