Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC mi nepříjmá monitor

Zdravim,
mam takovej menší problém. Mam nový počítač, ale nechce mi přijmout monitor. Zapojit jde, ale když ho zapnu, tak se nic neděje. Monitor mam LG Flatron W1943SB a počítač HAL3000.

Děkuji za odpovědi :)

Kdyz monitor sel, tak je problem v tom novom PC. Problem je ten ze PC nefunguje (nieco si urobil blbo). Ako prve skusit clear CMOS a skontrolovat ci su zapojene vsetky potrebne dodatocne napajania zakl.dosky a grafiky.
P.S. a keby si pouzil hladanie zistil by si ze uplne stejny dotaz je tu co tyyden a uz ludi nebavi na to odpovedat furt to same.

počítač HAL3000

Je široký pojem, zkus to upřesnit.
( "drát" od monitoru strkáš do správného výstupu z grafické karty? )
Pokud ta sestava má dedikovanou a i integrovanou, tak datový kabel zapoj do dedikované/samostatné.
( jistě jsi k té sestavě fasoval manuál )