Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padá mi pc u hraní her

Dobrý den já mám problém týkající se mého pc, když hraji hry jako counter-strike:source , Cod Mw2 , Mw3 , battlefield 3 , dokonce i někdy minecraft tak mi jakoby spadne počítač a na monitoru je jen jedna barva bílá ,žlutá , růžová a ještě mnoho jinych barev kurzor se sekne ani tam neni videt zvuk se také sekne na tónu jak byl takže to zní asi jako drrrrrrrrrrrrrrrrrr a furt . musím resetovat pc a znova když hraji třeba battlefield 3 tak se mi vůbec neseká a nejednou se to takto lágne. já už nevím co s tím mám dělat prosím poraďte co mám dělat :)
děkuji.

Můj HW:
Základka: Asus P5K SE
Ram: 4 GB
Procesor: Intel Core 2 Duo CPU 2.53 ghz
Grafika: NVIDIA GeForce GT 440
System: windows 7 a na xp to dělalo také.

ale jen mě štve že to dělá u všeho ne u těch uplně nejvíce výkoných her ono to dělá všude ....

prosím nevíte čím to je ?

tak jsem vyčistil všechen prach z casu a teplotu po startu pc gpu ma 30 stupňů celsia :) Na ploše. na prohlížeči tak kolem 35 - 40°C když se koukám na videa a něco dělám na webu :) u her nevím to sem teď skusit nestačil
snad to bude tim a zdroj mám : 450 w ale to by mělo stačit ne ? :)

Teploty:
normalní bez hraní her.
základní deska: 35°c
CPU : 45°c
GPU : 37°c

jestly jsem to takto dobře řekl :)

u bf3:

zakladní deska : 38°c
CPU : 56°c - 60°c
GPU : 53°c - 60°c

já nevím jestly to takto má být

hrál jsem asi 20 minut a spadl zas.
a teď teploty jsou všechny kolem 45 a 50 °c

Právě jsem to podle Vašich rad zkoušel-jenže:
Prvně jsem zkoušel jen na jednu RAM-PC začal sám po startu cca 5sekundově pípat
Pak jsem zkoušel vyměnit obě RAMky 1GB za RAM 512MB PC-nastartoval ale dál se nic nedělo
Zkoušel jsem kombinaci RAM 1GB+RAM 512MBa situace stejná jako u předešlé situace.
To bych ale spíše řekl,že je chyba mezi židlí a monitorem-neexistuje nějáký trik jak by se to dalo udělat bez toho aniž bych se v tom opět musel hrabat?

Ještě takový malý dodatek:RAMky jsou nedávno nové,teď jsem se díval že při mírném zatížení jednoho okna s hrou je využití RAM 82%,a celkem je fyzické paměti 1023MB což krapet nesedí když mám RAM 2GB,ne?Což znamená že jedu jen na jednu RAMku i když mám namontované obě dvě?

Tak,obě RAMky namontovány.Mám nyní 2GB,ovšem problém stále přetrvává.Ještě jsem pro jistotu koupil JEDNU RAM DDR3 paměť o 4GB,ale když ji namontuji a zapnu PC neozve se "klasické pípnutí"ani na monitoru se nic nezobrazuje.
Základní deska:ASROCK N68C-S UCC tudíž by měla podporovat maximální kapacitu paměti 8GB.

Moze to sposobovat cokolvek od nainstalenych blbych alebo ziadnych ovladacov zakl.dosky a grafiky, blbeho nastavenia BIOSu, vadnej grafiky, prehrievania napr. chipsetu (skus s otvorenou bednou a nasmerovat nejaky externy vetrak na chipset), alebo grafiky (overit rukou ze chladic pevne drzi a ocami ze sa neurval a neni nejak nasikmo), moze byt ze mas nejaky srot zdroj a pada to preto, apod.

Tak,jsem přeinstaloval ovladače pro GK i základní desku.Boužel,bez vyřešení mého problému.
Chladič grafika mám pasivní.A mohu se zeptat co je prosím chipset?Kde jej najdu a jak vypadá?Zdroj jsem zkoušel vyměnit,ale problém stejně přetrvával.
BTW:při hře mi klesne volná fyzická pamět i na 10-30MB.Což se mi zdá strašně málo.
Ale,velmi děkuji a vážím si Vaší odpovědi:-)