Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VLC - trhaný, kostičkový obraz

Mám nainstalovaný přehrávač VLC a když spouštím videa stažená z pošty, nebo i z internetu, tak se mi při přehrávání některá občas hned na začátku po sekundě přehrávání asi na půl sekundy zastaví a zase normálně rozeběhnou a nebo také jen vážně občas začínají být hned na začátku jako by rozkostičkovaná a zelená a nebo když třeba přeskočím o několik sekund, tak je video rozkostičkované asi tak na dvě až tři sekundy než se zase srovná do normálu. Ale spíše mne trápí to zasekávaní hned na začátku. VLC player mám nainstalovaný na nových WIn 7 bez jakýkoliv jiných doinstalovaných kodeků. WMP běží normálně. Nastavení VLC jsem neměnil a při instalaci jsem vše nechával jak je zaškrtnuté. Mám i druhý notebook a tam to dělá totéž, tak si myslím, že to bude asi v nějakém nastavení. Díky za pomoc

Mám jen Avasta a nic jiného nepoužívám. Nic jiného co by urychlovalo nebo zrychlovalo pc nepoužívám i na různé breberky je to čisté. Je mi divné, že se to už seká od čisté instalace. Ovladače mám aktuální a nikdy jinde problém nepozoruji a ani nemám ani s jinými přehrávači. Moc se v tom nastavení vlastních kodeků VLC v předvolbách nevyznám kdyby se měli nějak případně přenastavit a tak jsou stále nastaveny všechny jako výchozí.

Povedlo se to někomu vyřešit? Já jsem jel léta na VLC 1.X, bez sebemenších problémů, po aktualizaci na 2.X to přestalo fungovat... obraz jede jakoby zpomaleně, trhá se, zvukr zpomaleně brumí... Po odinstalaci a downgradu na 1.X opět vše v pořádku. U portable verze VLC 2.X stejný problém...
Děkuji.

Co je špatné na tom linku?
zjiného media to přehrje OK./nepříkl. DVD Flash disk?/
jestli má nastavení -nstavení videa accelerated videoouput /Overlay/ zatržíno
Use harware YUV-RGBconversin zatržíno
výstup výcozí
Režim mišení spracování videa
Direkt X výchzí
Deintrnse -vzpnuto
předpona /Vlc snap/
video Quality post procesing Level 6
X264provile Level----Hight.