Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekne se, nepracuje, pořád dookola

Zdravím, mám problém se starším PC. Z ničeho nic se mi začal pravidelně sekat. Když se sekne tak můžu dělat co chci a neudělám nic jiného než restart. Myš nereaguje, klávesnice nereaguje. Dělá mi to pravidelně, například při hře League of legends, hned při startu do hry, nebo na konci když skončí hra, vůbec to nechápu, další příklad, prohlížím si fotky na Facebooku a bum sek a neudělám nic, tedka přišel nový patch zmíněné hry, přesně ve 33% patche se kousne a nejde nic, nevíte čím by to mohlo být ? Děkuji

no jo, jenže jsem také zkoušel > start > programy > příslušenství > systemové nástroje > vyčištění disku a pak tam napíše, že testuje jakousi velikost či co, že to zabere pár minut, čekám asi 3-5 minut, najede mi tabulka na vyčištění disku a jeb, kousne se...takže ani klasická kancelářská práce mi nejde...

Stáhneš hned ten první link, Ver 4.0a - Windows (zip) ISO image for creating bootable CD
Rozbalit, bude tam soubor s příponou *iso. Spusť nějaký vypalovací soft (já používám CDBurnerXP), zvol vypálit iso obraz a jako obraz pro vypálení zvol ten *iso soubor - vypálit na CD.
Výsledné CD strč do mechaniky a nabootuj z něj. Je na něm program pro test pamětí. Pokud test skončí nějakým errors (test běží poměrně dlouho), je problém s pamětmi. Pak tedy vyměnit, nebo zkusit prohodit moduly mezi sebou.
Chce to trochu angličtiny..
Zřejmě to tu bude i tady na poradně, určitě už se lidi ptali.

edit: Ale nejdřív zjisti, jestli se to skutečně jen nepřehřívá.