Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpoždění TV kabelu

V kuchyni mám TV bez teletextu a na vlastní anténu, v ložnici TV s teletextem a na kabel od karnevalu. V předsíni - mezi televizemi - je slyšet zpoždění kabelu za normální TV asi o dvě věty. To znamená, že si podle teletextu na zpožděné kabelovce nemůžu nastavit přesný čas?

Tomu bych i věřil. Bohužel se ale nedá moc dobře podchytit čas navíc, který je potřebný pro zpracování digitálního signálu a jeho převedení na signál analogový (obzvláště dokud se vysílá v obou systémech najednou).

Jinak zpozdit s předstihem je zajímavý obrat... :)