Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Windows 95

Dobrý den, je to sice hloupá otázka, ale jak nainstalovat do virtualbox windows 95?
Když systém instaluji tak to probíhá bez problému, ale když se to potom chce restartovat tak naběhne okno kde je napsáno že systém našel disketu v jednotce a že jí mám vyndat. Ale když odpojím iso tak to zase hlásí, že to nemá z čeho číst. Takže nevim kde je problém.
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: JAK NAINSTALOVAT WINDOWS 95 (Kurt)

ten virtualny disk na ktory instalujes si predpripravil jak/cim? Oddiel si robil cim? Bootovaci si ho urobil cim? formatoval si ho cim? Urob to znova a fdiskom/formatom z Win95 spustacej diskety (ne Win98 diskety ani inych nastrojov) neni to totiz jedno (LBA vs CHS)
BTW. neinstaluj W95 ale rovno W98SE. Je to stejne akurat W98SE funguje a W95 ne :D

Systém instaluju na (VHD 1.5GB0) s 64mb pamětí.
Instaluju typickou instalaci potvrdím instalaci potřebných souborů, odpojím iso a restartuju a naběhne:
(While initializing device IOS:
Windows protection error. You need to restart your computer.)