Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Endora - aplikace instalace joomly, stažení databáze

Chci migrovat na placený hosting, tzn, že mě čeká stažení databáze.
To mi právě nejde, protože na www endory mám v phpmyadminu pouze jiné databáze, nikoliv tu, kterou používá web, jak říkám, přiřadila mu to ta automatická instalace.
Znám název databáze, ale dál nevím.
Nenapadá Vás něco, jak databázi vysrsnout?

Akeebou jsem už provedl zálohu a zálohu stáhl. Pro import na nové instalaci joomly potřebuju Kickstart?
Díky, tušil jsem, že mě v tom nenecháš...
Zas jsem si jednou nas*al do kalhot, už nikdy pro nikoho nic, vymýšlí si kraviny...