Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlastná online TV

Počul som ,že ide vytvoriť vlastná TV pomocou programu encoders ale nejako mi to nejde ,neexistuje niečo ako shoutcast pri rádiach ? vopred ďakujem za odpoveď

Na Shoutcast potrbujes nsvcap (webcamera) a pluginy od On2 Technologies a muzes streamovat , pokud mas shoutCast nebo streamCast server. Nastaveni je jednoduchy , na TV z avi nebo mpg nsvcoder vse stazitelne na nullsoft mne to facha OK . Nezapomen si stahnout taky potrebny nsvate tento program prevadi video na *.nsv