Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na vymazání zvuků (hudby) z filmu

Ahoj, potřeboval bych nějakej lehkej program na vymazání hudby a zvuků (mluvení) z filmu. Už jsem jich sice pár našel, ale většinou na mě těžký. Hlavně bych chtěl něco česky. A pokud možno free, není podmínkou. A potom bych chtěl nějakej program na dabování. Doufám, že to chápete. Dík T.I.P

Na vymazání zvuků nepotřebuješ žádný drahý program. Stačí koupit za 3,50 Kč hřebíky 100 mm, do každého ucha si zastrčit jeden a mocně tlesknout s tím, že hlavu budeš mít mezi rukama. Zvuk budeš mít vymazaný dokonale a dokonce naráz u všech filmů. :-)