Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz UPC modem CISCO EPC2425

Dobrý den, prosím pěkně měl bych dotaz ohledně modemu CISCO EPC2425 od UPC.
Obědnal jsem si internet od UPC a nechtěl jsem ten jejich modem jelikož doma mam výkonější a o hodně lepší.
A druhý den mi volali a uzavírali jsme smlouvu, ale řekli mi, že jiný modem než ten co mi dají, že nebude fungovat, že je před nastavený a jiný nejde. Ale to se mi zdá jako kec a chtějí z nás tahat jen peníze (sice to je jenom 61Kč, ale takhle to udělá spoustu uživatelů a mají pěkný zisky), protože jiný poskytovatel internetu mi dá nastavovací údaje a v tom modemu to nastavim jedna báseň.
Ale nemam zkušenost s UPC a ty mají jiný zapojení než přes telefonní linku, ale mají svoje "dráty".
Předem děkuju za zapojení se do této diskuze a za každou informaci ohledně toho problému :-)

Jak tu uz pise Goldoš, od dubna jde mit vlastni modem, teda koupeny od UPC, nicmene by se s nim melo byt mozne libovolne prechazet, tudiz nastavovaci informace by meli z UPC poskytovat, nicmene vzhledm k tomu, ze mas jiny modem nez UPC bude prodavat, mohou ti rici, ze ten tvuj je nekompatibilni a pak s tim nic neudelas.