Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Koupil jsem si novou grafickou kartu ATI Radeon X700 256MB a když hraju třeba GTA:San Andreas tak se mi tak po půl hodině vypne monitor a bliká jenom kontrolka,ale jenom u některých her,třeba u Call of Duty 2 to jde normálně a u Brothers in Arms se vypne hned,když zapnu misi.Mám AMD Athlon XP 2500+,512MB RAM základní desku GA-7VT600 1394 a zdroj 300W Předem děkuji za odpověď. 3-[:.(3-[

Najprv skusit novsie/starsie (proste ine :) ovladace grafiky, ovladace dosky najlepsie je pouzit najnovsie ake su urcene pre danu dosku.
Ten zdroj nie je moc silny na taku zostavu, hlavne ak to je nejaky eurocase apod. tak to bude zalostne, ak mas moznost pozicaj si silnejsi a hlavne kvalitny zdroj (na skusku ci to pomoze), alebo rovno kup silnejsi a kvalitny.

Patrně záleží na zatížení karty. Může se přehřát v náročné hře, mrkni se na teplotu karty
před spuštěním GTA a po 20 minutách hry. Mohl by to spravit lepší větrák na grafice.
Může taky nestíhat zdroj, 300W není zrovna ideál na dnešek. V případě Brothers in Arms
se podívej na hardwarové požadavky hry a hlavně, zda nebyl vydán patch pro tuto hru.
Určitě si spusť 3DMark a nech ho ve smyčce běžet hodinu. Taky si můžeš otestovat grafiku
v DirectX, případně zkusit Omega ovladače :

gigamania.zive.cz