Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Koupil jsem si novou grafickou kartu ATI Radeon X700 256MB a když hraju třeba GTA:San Andreas tak se mi tak po půl hodině vypne monitor a bliká jenom kontrolka,ale jenom u některých her,třeba u Call of Duty 2 to jde normálně a u Brothers in Arms se vypne hned,když zapnu misi.Mám AMD Athlon XP 2500+,512MB RAM základní desku GA-7VT600 1394 a zdroj 300W Předem děkuji za odpověď. 3-[:.(3-[

Patrně záleží na zatížení karty. Může se přehřát v náročné hře, mrkni se na teplotu karty
před spuštěním GTA a po 20 minutách hry. Mohl by to spravit lepší větrák na grafice.
Může taky nestíhat zdroj, 300W není zrovna ideál na dnešek. V případě Brothers in Arms
se podívej na hardwarové požadavky hry a hlavně, zda nebyl vydán patch pro tuto hru.
Určitě si spusť 3DMark a nech ho ve smyčce běžet hodinu. Taky si můžeš otestovat grafiku
v DirectX, případně zkusit Omega ovladače :

gigamania.zive.cz