Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem excelový dokument na webu a jeho úprava

Ahoj lidi,
mám excelový dokument (mnoha listový i stránkový) a ten si chci uložit na web. Na tom by nic nebylo, ale myslíte, že by šlo, aby bylo možno tento dokument spravovat přes web? Přeložím to do češtiny :). Excelový dokument bude uložený na webu a chci aby bylo možno tento dokument upravit (dopsat něco, umazat řádek,..) a poté to uložit, aniž by se muselo ho stáhnout a poté zase uploadovat, je to možné tak udělat?
Díky za jakýkoliv tip.

Mám takový dojem že excel dovede otevřít dokument z a uložit dokument na webový server, pokud tento podporuje WebDAV, ale nejsem si vůbec jistý. Jmenuje se to "složky v síti WWW".

Ale určitě to nepracuje v tomhle režimu, pokud se otevře dokument v prohlížeči; dokument je totiž stažen do Temporary Internet Files na místní disk.
Takže přes browser určitě ne, přes Excel možná.

Pak tu jsou ještě věci jako Sharepoint Services, ale kdybys měl, neptáš se :-)

Jinak jestli je to vnitřní síť, vždy se nabízí možnost nějakého normálního řešení, tedy pokud jde o aktualizaci pouze dat. Třeba použít Excel jako klienta k databázovému serveru, odkud by se data aktualizovala. Každému by se Excel stáhl do jeho Temporary I.F., ale data by se do něj tahala z SQL serveru.