Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Headset pro volani VoIP

Ktera sluchatka s mikrofonem nebo jaky set byste doporucili pro volani pres internet?
Aby to nejak vypadalo a byla nejaka dobra funkcnost .. tj ne geniusy za 99kč ale ani nejake sety za 4500,- .. chci to dat do firmy - hodne lidi ted pouziva Skype a tak ..
Dekuji

Pokud chcete něco na úrovni, vybírejte ze značek Koss a Sennheiser. Na pctuning.cz se válejí i nějaké recenze. Cenové rozmezí 700-3500 Kč bez DPH.
I když vaše zadání tuto kategorii sluchátek skoro vylučuje, nedá mi to nezmínit jedna levná sluchátka, která svůj účel (telefonování) plní velmi dobře. Jsou to CANYON CN-HS1 za 130,- Kč bez DPH. Do firmy ideální. Zkuste alespoň jedna, neztratí se.

Zalezi na tom jak casto to bude pouzivat. Jestli to bude mit na hlave nekolik hodin denne nebo je pouzije jednou za cas. Pokud by se mely pouzivat casto, pak bych doporucil se zamerit na to jestli ty sluchatka jsou pohodlna. Nejsou prilis tezka, dobre drzi na usich atd.

za 130 czk - na telefonovani to proste bohate staci.

Mel jsem puvodne taky nejake za 100Kc, co se tyka zvuku problem nebyl. Ale prave nebyly pohodlne.

Víceméně souhlas, ovšem i když IP telefon na uchu "sedí" příjemně a velké plus je jeho 100% dostupnost, tak ta jedna ruka, která ho drží, může celkem chybět. Ale to samozřejmě závisí na vašich konkrétních potřebách, co zvolíte jako vhodnější.

pozn. Stejně jako k některým IP telefonům je možné dodatečně připojit sluchátka, je možné k PC připojit USB telefon...