Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Headset pro volani VoIP

Ktera sluchatka s mikrofonem nebo jaky set byste doporucili pro volani pres internet?
Aby to nejak vypadalo a byla nejaka dobra funkcnost .. tj ne geniusy za 99kč ale ani nejake sety za 4500,- .. chci to dat do firmy - hodne lidi ted pouziva Skype a tak ..
Dekuji

Víceméně souhlas, ovšem i když IP telefon na uchu "sedí" příjemně a velké plus je jeho 100% dostupnost, tak ta jedna ruka, která ho drží, může celkem chybět. Ale to samozřejmě závisí na vašich konkrétních potřebách, co zvolíte jako vhodnější.

pozn. Stejně jako k některým IP telefonům je možné dodatečně připojit sluchátka, je možné k PC připojit USB telefon...